Пектин

Пектин – це природній компонент рослинного походження, який міститься у клітинних стінках рослин. Його виготовляють із залишків, отриманих після вичавлення соку – яблучних або цитрусових вичавок. Оскільки основним видом діяльності компаній TBF Group є переробка яблук – ми завжди забезпечені свіжою, якісною сировиною та самостійно виготовляємо яблучний пектин.

Найважливіша властивість пектину – це його здатність до гелеутворення за відповідних умов. Сьогодні він використовується як гелеутворювач і загусник у надзвичайно різноманітних харчових продуктах. До таких продуктів відносяться, наприклад, желюючий цукор, джеми, желе, молочні напої, хлібобулочні вироби, глазурі, кондитерські вироби та напої.

У непродовольчому секторі пектин набув помітного значення в останні роки, наприклад, його стали часто використовувати в косметичній та фармацевтичній галузях.

Пектин також володіє рядом корисних для людського організму властивостей: він абсорбує та виводить з організму токсини, важкі метали та радіонукліди. Пектин має властивість покращувати метаболізм, знижувати рівень холестерину в крові, а також, стабілізувати мікрофлору.

Велика кількість корисних властивостей роблять пектин універсальним складником у широкому спектрі продукції

У класифікації добавок він значиться як харчова добавка під номером Е440.

Сировина

Яблуко
Цитрус
Яблуко
Цитрус

Призначення

Кондитерські вироби

Джеми

Молочна продукція

Фармацевтика та косметологія

Кондитерські вироби

Джеми

Молочна продукція

Фармацевтика та косметологія

Умови зберігання та термін придатності

Зберігають у добре вентильованих, чистих, сухих, без сторонніх запахів складських приміщеннях за температури від 0°С до 25°С та відносної вологості повітря не більше ніж 75%.

Термін придатності: 24 місяці

Пакування

Біг-бег 600 – 1000 кг
Картонний ящик 25 кг
Паперовий мішок 25 кг

З’явились запитання?

Тоді зателефонуйте нам за номером телефону. Наші менеджери дадуть Вам відповідь на всі Ваші запитання!

Напишіть нам